Terases un verandas, stiklotas piebūves.

Terases un verandas

Iestiklotas terases un verandas vai piebūve ļauj radīt papildus mājīguma un komforta saliņu. Ienākot tirgū mūsdienu materiāliem, parādījās jaunas verandas un terases iestiklošanas iespējas. Lai pieņemtu pareizo iestiklošanas lēmumu, jāizlemj, kam tā ir paredzēta, un jāizvēlas piemērots variants.

Siltā un aukstā iestiklošana aplūkosim detalizēti:

  • Aukstā iestiklošanā izmanto vienlaidus stikla konstrukcijas: alumīnija sistēmas ar atveramu vai bīdāmu atvēršanu. Bezrāmju iestiklošana vai plastikāta logi / durvis. Jā siltums nav galvenais nosacījums, tāda iestiklošana derēs, lai būtu aizsargāti no nepatīkamiem laika apstākļu pārsteigumiem.
  • Siltais stiklojums – ir nepieciešama stikla pakešu sistēmu pielietošana, tāpēc tāda iestiklošanas veida cena būs lielāka. Tie var būt plastikāta rāmji, alumīnija profili, koka vitrīnas un durvis ar stikla paketēm. Visas minētās konstrūkcijas tiek piedāvātas ar atveramām vai bīdāmām durvīm.

Terases un verandas stiklojums aizsardzība no lietus un vēja.

Mūsu klimatā iestiklota terase ir praktisks risinājums, jo atklāta tipa terases neļauj tās izmantot vējainā laikā. Lai radītu komfortu, tādas terases var iestiklot daļēji, no vēja puses, vai pilnīgi. Terases logi taisās ar triecienizturīga stikla izmantošanu, un var sasniegt lidz par 3 metri augsumā.

Stikla veranda tas ir skaisti un praktiski.

Jebkurš iestiklošanas variants norobežo auksto gaisu no dzīvojamās telpas, turklāt, verandas iestiklošana ir vēl arī estētisks mērķis. Ļoti efektīvi izskatās piebūves, kur jumts un verandas logi ir izgatavotas no viena materiāla, tādas piebūves panorāmas veids nevienu neatstās vienaldzīgu. Tāds izpildījums var būt caurspīdīgs, tonēts vai matēts.

Terases durvis izvēle ir jūsu ziņā.

Iekārtojot piebūvi, svarīga nozīme ir durvis izvēlei, tām ir jābūt izturīgām un funkcionālām. Terases iestiklošanā šodien ir ļoti populāras bīdāmas durvis, jo tās atvēras bez piepūles un ekonomē daudz telpas, kas ir īpaši svarīgi nelielās terasēs. Terases durvis piedāvā atveramas uz iekšu vai āru. Lielā izmēra durvis drošāk pasūtīt no alumīnija profila, jo tas ir viegls un ciets.

Verandas iestiklošana esiet tuvāk dabai.

Panorāmas, vai bezrāmju iestiklošana ir jauns verandu iestiklošanas pakalpojums. Alumīnija profila izmantošana dod iespēju izveidot jebkura izmēra vieglas, izturīgas un ilgi kalpojošas konstrūkcijas. Jo lielāks ir iestiklošanas laukums, jo plašāk izskatās stikla veranda.

Uzmanību! Pirms uzsākt karkasa uzstādīšanas darbus, konsultējieties ar mums, dažreiz patstāvīgi paveikti darbi mēdz būt lieki, un nākas demontēt uzstādītās konstrūkcijas, kas nav piemērotas paredzētajam uzdevumam.

Lai novērtētu cenu, atsūtiet skices un bildes uz winlat@inbox.lv, vai zvaniet +371 29997010 konsultācijai.

Facebooktwitterlinkedinmail
winlatTerases un verandas, stiklotas piebūves.